Bydlet v Praze je pro mladé rodiny skutečně splněným snem

Bydlet v Praze je pro mladé rodiny skutečně splněným snem

Žít v metropoli, kde je spoustu možností zábavy, ale také zde snadno najdete pracovní uplatnění. To je důležité nejen pro mladé lidi, protože bydlení v malých obcích nevyhovuje parametrům moderní domácnosti. Dojíždění do školy nebo práce, velmi slabá občanská vybavenost, to vše je důvodem, proč dáváme přednost městům minimálně krajského formátu. Praha má také letiště, několik vlakových nádraží a její doprava funguje opravdu na jedničku. Co víc si potom ještě přát, že?

Žižkov je místem, kterým procházela historie

Moderní a současně praktické bydlení. Přesně o tom jsou byty Praha 3, které vám nabídne žižkovská lokalita Na Vackově. K mání jsou například jednopokojové byty pro nenáročné mladé páry, ale i dispozice 5+kk, které přijdou vhod rodinám s dvěma dětmi.

Žižkov, to je zkrátka historie v celé své kráse, nejde jen o vrch Vítkov, nýbrž i proslulou televizní věž či kostel svatého Prokopa, svědčící o významu lokality v minulých generacích.

Perfektní občanská vybavenost, to je sázka na jistotu

Také už přemýšlíte o bydlení v Praze na Žižkově? Měli byste potom vědět, že zdejší občanská vybavenost je opravdu na jedničku – nechybí lékárny, supermarkety a další obchody, stejně jako pošty, autoservisy nebo možnosti oddechu v parcích a kavárnách.

Dostatek zeleně a odpočinek po práci, to je cílem mnoha lidí, kteří si vybírají nové bydlení. A právě na Žižkově jim (nejen) tohle určitě nebude chybět! Už jen ta historie…

Dobrá obslužnost hromadné dopravy také potěší

Z jednoho konce Prahy na druhý se dostanete poměrně rychle, stejně jako ze Žižkova do dalších městských částí. Autobusová zastávka totiž bude doslova za rohem a daleko to nebudete mít ani k nejbližší stanici metra. Cestování vás tak bude bavit, krátké intervaly mezi spoji se vyplatí i tehdy, když míří děti do školy.