Chcete zvýšit hojnost? Využijte rady feng shui

Chcete zvýšit hojnost? Využijte rady feng shui

Každý z nás si přeje šťastný a spokojený život, ne vždy se nám to však daří realizovat. Také jste již vyzkoušeli všechno a ne a ne se zadařit? Podívejte se, co radí východní filozofie feng shui, pro niž neznamená bohatství a prosperitu jen hromada peněz, ale důležitý je především vnitřní pocit hojnosti.

Jak na to?

Udělejte si pořádek doma. Rozhlédněte se kolem sebe. Má vše své místo a panuje u vás doma pořádek? Poku ano, je důležité v tomto trendu pokračovat. Je dobré udělat si pořádek i v oblečení, dokumentech, v knihovně nebo na pracovním stole. Každá věc v domácnosti totiž vysílá určitý druh energie a ovlivňuje nás svojí historií, materiálem či barvou. Staré a léta nepoužívané věci mohou povzbuzovat energii nedostatku.

Pokud vám je líto zbavit se některých ještě pěkných věcí, můžete je věnovat na charitu.

Zkuste si pořídit některé předměty představující symboly prosperity. Pro každého to může být něco jiného.

Feng shui spojuje bohatství s vodou, která však nesmí být tekoucí. Může to být cirkulující fontána, akvárium nebo jen široká miska s vodou, v níž jsou umístěné mince.

Další možností jsou pokojové rostliny, které mají vzhled malých stromků, třeba bonsaje.

Zlaté mince pro štěstí můžete také nosit v peněžence. Ve feng shiu jsou to tři tradiční čínské mince na červené šňůrce, které jsou symbolem nevyčerpatelného zdroje příjmů. Červená barva pak energii hojnosti ještě zesiluje.