Co si (ne)obléknout na Silvestra?

Co si (ne)obléknout na Silvestra?

Patříte mezi ženy, které chtějí na Silvestra upoutat pozornost, aniž byste vypadala jako zářivá discokoule? Není divu, že nemá Silvestra mnoho lidí příliš v lásce. „Nucená“ zábava často končí opileckými výstupy, které jsou spíše trapné, než-li vtipné. Ale i když je noc katastrofou, alespoň si můžete být jisti, že budete vypadat skvěle, pokud budete dodržovat tato pravidla.

Vyhněte se následujícímu:

1. Směšné podpatky

Silvestr je perfektní příležitostí, jak se vynořit jako rocková hvězda v těch třpytivých, kovových, špičatých, patentovaných kožených botách, které jste ušetřili na zvláštní noc. Pokud se chystáte jen proplétat o domácím večírku, jděte na to, ale pokud vaše noc bude zahrnovat spoustu chůze a tance (nebo obojího), nutností je důkladně prověřit ty zabijácké boty. Do kabelky raději přihoďte náplasti a boty před Silvestrem vyzkoušejte.

2. Šetřete třpytkami

Jestli je někdy ten správný čas na třpytky a flitry, tak je to právě Silvestr. Pro moderní alternativu k flitrům vyberte kovový trend s nádechem stříbra a zlata. Třpytky jinak budete mít všude na bižuterii, botách, kabelce nebo sukni.

3. Na kožené oblečení zapomeňte

Kožené kalhoty mohou vypadat skvěle, když se díváte do zrcadla, ale zvažte, co se stane, jakmile začnete tančit po několika drincích. Chcete si vzpomenout na skvělou noc, kterou jste prožili, ne na trapnou závadu skříně.

4. Mini sukně nechte ve skříni

Mini sukně jsou v současné době horkým trendem, což je skvělé, pokud chcete ukazovat štíhlé nohy. Ale bez ohledu na trendy, nejlepší je délka ve které se cítíte skvěle a pohodlně. Vybírejte sukně alespoň do poloviny stehen nebo nad kolena.

5. Využijte příležitosti

I když směřujete k neformálnímu grilování s přáteli, Silvestr je jedna noc roku, kdy se obléknete! Nemáte náladu být šik? Místo toho jděte pro jednoduchost a vytvořte svůj outfit pomocí nějakých poutavých doplňků.