Hledáte uvolnění a relaxaci? Vyzkoušejte masáž lávovými kameny

Hledáte uvolnění a relaxaci? Vyzkoušejte masáž lávovými kameny

Masáže lávovými kameny sahají již do starobylé Číny. Využívají přirozenou energii nahřátých kamenů, jež se přikládají na tělo nebo se používají při olejové masáži. Díky teplu, které kameny vydávají, dochází k uvolnění svalů, které se tak stávají poddajnější a následná masáž je pak příjemnější. Exotické aromatické oleje se používají proto, aby zvýšily efekt a kromě toho napomáhají k dokonalé relaxaci.

Vzhledem k tomu, že lávové kameny mají velmi silnou energetickou vibraci, lze je využívat nejen pro odstranění bloků důležitých bodů lidského těla, ale také pro rozproudění energie v těle. Ta pak pozitivně působí na tkáně a pomáhá nejen uvolňovat ztuhlé svaly a bloky, ale také zrychlí metabolismus. Teplo a masáže blahodárně působí i na pokožku našeho těla, kterou zvláční, otevtřou póry a podpoří lymfatický systém. Někdo je vyhledává jako způsob, který může pomoci odstranit celulitidu.

Aby měly masáže očekávaný výsledek, je potřeba po nich nekonat žádnou fyzicky namáhavou činnost, jež navíc způsobuje ztrátu energie. Je vhodné tělo udržet po co nejdelší dobu v teple.

Masáže lávovými kameny jsou vhodné především v chladnějším období roku. V létě by mohlo hrozit přehřátí organismu.