iPhone je uzavřený systém, do kterého se jen tak nedostanete

iPhone je uzavřený systém, do kterého se jen tak nedostanete

Byť jen výměna baterie je obtížná. Zařízení od společnosti Apple jsou zkrátka natolik uzavřená, že i běžný servis musí provádět experti.

Zařízení od Applu jsou dobře chráněná. Jde totiž o uzavřený ekosystém, do kterého si Apple nechce pustit jen tak někoho. I díky tomu je funkčnost jejich zařízení dokonale optimalizovaná. Pokud se ale chcete dostat dovnitř, narazíte na řadu problémů.

Dostat se dovnitř

Nemáme tím na mysli snahu prorazit ochranu a softwarové vybavení iPhonů. Mysleli jsme sundání krytu a další úkony, které jsou u jiných telefonů výrazně jednodušší. Vymena baterie iPhone 7 i u zařízení vyšších a nižších řad tak můžete narazit na potíže. Zejména pokud nebudete mít dostatečnou průpravu, protože k otevření je potřeba nejen preciznost, ale také speciální nástroje.

V některých případech je tedy lepší nechat práci na odborníkovi. Servisy přece jen mají dostatečné vybavení, ale také zkušenosti s prací. Jediným problémem tak může být vymena baterie iPhone 7 cena. Zaplatíte si totiž nejen za samotnou baterii, ale také práci. Ta u certifikovaných servisů mnohdy nebývá vůbec malá. Naštěstí ovšem existují opraváři, kteří vám pomohou i za menší částku. Pokud však máte iPhone stále v záruce, připravte se na to, že o ni přijdete. Certifikovaný opravář totiž snadno pozná, že se někdo naboural dovnitř.

Kvalitní prodejce

Co je zapečetěné, mělo by zapečetěné taky zůstat. A u iPhonu to platí dvojnásob. Pokud se ale odvážíte a do útrob iPhonu se dostanete, budete potřebovat kvalitní součástky. Ty najdete jedině na eshopu iSwap.cz. Jedná se o prodejce, který nabízí široký sortiment náhradních dílů pro všechny produkty značky Apple. Nezáleží na tom, jestli potřebujete opravit svoje chytré hodiny, telefon nebo tablet. Na tomto obchodě veškeré součástky pořídíte. A za dobré ceny. Originální baterie pro iPhone SE (i pro další modely) stojí jen několik stovek, neoriginální ještě méně. Stačí si jen vybrat to, co potřebujete.