Jak připravit svůj domov pro hosty do třiceti minut

Jak připravit svůj domov pro hosty do třiceti minut

Chystají se k vám hosté, kteří za necelou hodinu zazvoní u vašich dveří a ve vašem domove pravděpodobně vybouchla bomba? Nepanikařte! Můžete mít vás domov stylový a uklizené během půl hodiny, možná i méně.

Soustředíme-li se na klíčové oblasti v domácnosti a zbavíme se nepořádku jako profesionál, promění tvůj domov z nebezpečného prostoru na příjemné útočiště pro návštěvníky. Je to všechno o iluzi, kterou vytvoříte s umístěním nábytku a doplňků. Je to také o uvolnění smyslů vašich hostů, aby manipulovaly s myslí, že dům je čistší, než ve skutečnosti je.

Podlaha

Je to první věc, které si hosté všimnou, když vstoupí do domu, a proto rychlé zameťte (nebo vysajte, pokud máte čas), vaši hosté nebudou mít špatný první dojem tím, že nashromáždí prach na chodidlech nohy.

Koupelna

Umyvadlo je nejdůležitější oblastí, kterou musíte rychle vyčistit, protože ho vaši hosté nejvíce využívají. Popadněte nějaké čerstvé, čisté ručníky ze skříně, které úhledně visí na stojanu.

Vůně může maskovat jakýkoli přetrvávající pach a vyvolává iluzi, že koupelna je svěží.

Ostatní nepořádek

Pokud nemáte k dispozici mnoho úložného prostoru, nebojte se. Pohybujte se místnostmi s prázdným košem na prádlo, při uklízení naplňujte a koš uložte do prádla.

Vytváření stylu

Čerstvé květy jsou vždy snahou zapůsobit na hosty s malým úsilím, osvětlení svíčky také zapůsobí na jejich čich a vytvoří dokonalý první dojem.

Tyto znalosti přeneste také do kuchyně a jídelny. Citrony nebo limetky svými barvami rozzáří místnost a pokud ho rozkrojíte, osvěžíte domov krásnou vůní.