Jak se oblékat v sezónním počasí a být trendy?

Jak se oblékat v sezónním počasí a být trendy?

Jistě znáte takové období, kdy v sandálech nebo keckách a lehké bundě ráno mrznete, ale na bundu nebo kabát je odpoledne příliš horko. Vrstvení je obvykle nejlepším trikem, stejně jako zavedení dlouhých rukávů a lehkých svršků jako džínovina, bavlna nebo – pokud máte chuť – kašmír, mohér a lehká vlna. Když se počasí blíží na zimu, existuje řada věcí, které vás budou hřát v chladném ránu, ale nebude překážet odpoledne. Sledujte naše trendy a a budete se cítit příjemně v každém počasí.

Džínová bunda

Není příliš těžká a je dokonalá pro vrstvení – mezi dvěma ročními obdobími je vhodná džínová bunda. Ať už dáváte přednost stylu vintage nebo oříznutým verzím této sezóny, v chladnějších dnech ji hoďte přes ramena nebo na svetr.

Klasická bílá košile

Křehké bílá knoflíčková košile může být dokonalým kouskem ve vašem šatníku, především pokud potřebujete rychle stylové a neformální oblečení. Je to také váš nejlepší sezónní přítel.

Klasické sako

Zatímco v létě se na sobě snažíte mít toho co nejméně, podzim vyžaduje již něco teplejšího. Blazrem nikdy nic nezkazíte a v chladných ránech vás zahřeje.

Šály a šátky

Nejjednodušší způsob, jak přejít z chladu na mírné teploty, je vrstva svršku, včetně šátků. Ujistěte se, že ladí váš šátek se zbytkem vašeho oblečení (to znamená, že nenosíte obrovské vlněný šál jen s tričkem) a nebojte se přidat kontrast a texturu vrstvením bavlny, hedvábí nebo měkké vlny.

Rolák

Rolák má špatnou pověst za to, že je nemoderní. Je to však fantastický sezónní kousek a zakrývání, které je při nošení v pořádku naprosto stylové. Doporučujeme nosit vestavěnou verzi v neutrálních tónech pod kombinézu bez rukávů nebo na volnější letní šaty nebo sukně.