Kosmetické trendy, které potřebujete znát pro rok 2020

Kosmetické trendy, které potřebujete znát pro rok 2020

Svět krásy neustále prochází a mění se, takže jaké trendy bychom měli hledat v roce 2020?

Od zaměření na nové technologie po obnovený pohled na ochranu naší pokožky se krása v roce 2019 stala mnohem zajímavější. Co přinese rok 2020?

Jemné barvy

V příštím roce se zaměříme na používání jemných odstínů růžové a červenavé na očích a rtech.

Začleňte tento trend tak, že jej aplikujete na víčko, zakončené zvlněnými řasami a výraznou řasenkou. Na rty použijte sytější odstín.

Méně je někdy více

Důraz je kladen především na vaši pokožku a make-up je sekundární. Spotřebitelé hledají produkty pro více použití, které přinášejí více výsledků s malým úsilím. To znamená, že začneme vidět skutečný nárůst počtu produktů, které vyžadují méně kroků a přitom stále poskytují maximální účinek. Oční krémy, které zbaví tmavých kruhů a současně rozzáří pleť; a odličovací tampóny, které odstraňují make-up a zanechávají na povrchu pokožky vlhkost proti stárnutí.

Kompletní záře obličeje

V roce 2020 předpovídáme, že dojde k posunu směrem k celkovému záři obličeje pomocí základů péče o pleť a zvlhčujících přípravků. Balzámy na obličej a prosvětlovací produkty pro péči o pleť, jako jsou oční krémy a primery, se stanou velmi populární pro dosažení přirozeně zářícího a oroseného vzhledu.