Kupujte nápojové kelímky výhodně

Kupujte nápojové kelímky výhodně

Máte z čeho pít? Možná si říkáte, co je to za dotaz. Pokud pracujete v oblasti gastronomie nebo pro lidi zajišťujete různé akce, tak jistě víte, že je potřeba zajistit, aby měli k dispozici občerstvení. Je jedno, jestli jde o festival, kulturní akci nebo výstavu, vždy je potřeba zajistit lidem pití. K tomu je však zapotřebí zajistit i kelímky. Nápojový kelímek je druhem sortimentu, který neseženete v každém obchodě a rozhodně ne v takovém množství, abyste mohli pořádat hromadné akce. Ideální je zajistit si dodavatele, který vám zajistí kelímky v potřebném množství a hlavně za ty nejlepší ceny. V České republice naštěstí takový dodavatel je, jde o společnost JARICO s.r.o., která je specialistou na dodávání obalového materiálu pro gastronomii a také kelímků a dalšího sortimentu. Důležité je, že si můžete výhodně vybrat z celé škály sortimentu tak, aby vyhovoval vašim potřebám.

Vybíráme kelímky

U kelímků vždy hraje důležitou roli, jaké druhy nápojů chcete servírovat, jestli půjde jen o studené nápoj a alkohol, teplé nápoje nebo obojí. Z hlediska ceny a použití jsou často nejlepší volbou plastové kelímky, zde si můžete vybírat průhledné a bílé kelímky na studené nápoje a hnědo-bílé nápoje na kávu. Plastový kelímek je velmi levný a nabízí se vám samozřejmě ve všech důležitých velikostech, ostatně, jako všechny kelímky, které na jarico.cz najdete. Obyčejné plastové kelímky jsou skvělé, ale pokud chcete hostům dopřát více pohodlí, můžete investovat i do kelímků, které jsou ze silnějšího materiálu, jde o kelímky KRYSTAL a PET, ze kterých se skvěle pije a také se lépe drží. Jsou vhodnější i pokud je chce dotyčný použít opakovaně.

Často servírujete teplé i studené nápoje a pro tyto účely jsou vhodné papírové kelímky, do kterých můžete servírovat jak limonády, tak třeba i horký čaj aj. Jestliže na vaší akci plánujete servírovat pouze horké nápoje a polévky a chcete se návštěvníkům postarat, aby jim obsah kelímku jen tak nevychladl nebo je nespálil, tak jsou vhodné kelímky termo EPS. Ke všem kelímkům si můžete pořídit i víčka a podnosy, jde o doplňkový sortiment, který jistě oceníte.