Likvidaci vozidel a autovraků zajistí společnost ZAHOTOVÉ

Likvidaci vozidel a autovraků zajistí společnost ZAHOTOVÉ

Společnost funguje dlouhou dobu. Dbá na dobré vztahy se zákazníky a dokonalou kvalitu poskytovaných služeb. To dokazuje i narůstající počet spokojených zákazníků. Nabízí totiž rychlý a bezproblémový výkup. Co všechno společnost nabízí?

Nabídka služeb

Peníze za likvidace – aut dostanete v hotovosti a na místě, kde vaše vozidlo předáte.

Představu o předběžné hodnotě vozidla získáte ještě, než se za vámi rozjedou zaměstnanci společnosti, postačí vyplnit online formulář na stránkách zahotove.cz. Konkrétní cenu se pak dozvíte po jeho prohlídce. Důležitou roli hraje stav vozidla a jeho kompletnost, originalita jednotlivých dílů, poptávka po dílech na trhu a aktuální výkupní cena železa.

Nebaví vás administrativa spojená s likvidací vozidla? Ale to vůbec nevadí. I tu zajistí zaměstnanci společnosti.

Nabídnout k odkupu můžete i nepojízdné a těžce bourané automobily a autovraky. Výkup vozidel určených k likvidaci probíhá bez jakýchkoli podmínek a papírování.

Co můžete k odkupu nabídnout?

Mohou to být osobní, firemní, ale i užitkové vozy všech typů, značek i modelů. Může se jednat i o nepojízdné vraky, stavební i užitkové automobily. Likvidace – vozidel není problém i ve větším množství naráz.

Rychlá spolupráce

Spolupráce vám ušetří mnoho času. Zaměstnanci společnosti připraví, po vašem kontaktu, předběžnou cenovou nabídku. Vozidlo nemusíte nikam vozit, to vše zajistí společnost. Následuje pečlivá a zevrubná prohlídka vozidla a určení jeho hodnoty. Pak je připravena kupní smlouva, kterou můžete ihned na místě podepsat. Obdržíte protokol o ekologické likvidaci a vaše vozidlo je odvezeno. Nemusíte se o nic starat, nikam nemusíte jezdit a zdlouhavě se zabývat prodejem. Peníze dostanete ihned v hotovosti. K prodeji vám postačí průkaz totožnosti a malý a velký technický průkaz vozidla.