Poslední kontrola před odchodem z obchodu

Poslední kontrola před odchodem z obchodu

Určitě znáte ten pocit, kdy přešlapujete po obchodě a nevíte, zda si máte koupit módní kousek, který jste si právě vyzkoušeli a který vám skvěle sedl.

Můžete si to dovolit?

Máte pocit vinny ze svých nákupů? Všichni jsme do této pasti někdy spadli, takže to nekupujte, pokud takový pocit máte! Totéž platí pro utrácení měsíční mzdy za nádherné večerní šaty nebo, o kterých víte, že budete nosit jen několikrát. Investujte své peníze do kousků, které budete pravidelně nosit, a místo toho si šaty na ples půjčte.

Unosíte to?

Vypadáte skvěle, ale budete mít ho někde nosit? Než si koupíte svůj oděv, přemýšlejte o tom, jak to zapadá do vašeho životního stylu, a přemýšlejte o třech věcech, které můžete nosit. Tímto způsobem nikdy nebudete ztrácet peníze za věci, které nebudete nosit.

Podívejte se naposledy

Není nic horšího, než zjistit, že váš nový oblíbený top má roztrhaný šev a musíte ho vzít zpět. Dávejte pozor, aby se nezatrhly, a několikrát vyzkoušejte zipy. Pokud má knoflíky nebo zdobení, jako jsou flitry, ujistěte se, že jsou na štítku připojeny náhradní díly.