Vaše firma ještě nemá CRM systém? Tuto chybu byste měli napravit

Vaše firma ještě nemá CRM systém? Tuto chybu byste měli napravit

Nemít v dnešní době ve firmě CRM systém znamená velký handicap. Tento systém využívá stále více firem. Možná si říkáte, že zvládnete řídit firmu i bez pokročilých nástrojů, ale možná nemáte přehled o tom, v jakém stavu jsou zakázky, jaká e vytíženost vašich klientů, zisk za minulý měsíc nebo efekt vašich reklamních kampaní. Abyste toto zjistili, nemusíte používat celou řadu programů, stačí vám jeden jediný, který se vám přizpůsobí a bude obsahovat všechny funkce, jaké pro řízení firmy potřebujete – AutoCRM.

Celou firmu budete mít pod kontrolou

S AutoCRM se vám už nestane, že byste nevěděli, kdy budou hotové zakázky pro vaše klienty. Je zde přehledné řízení projektů, můžete je přiřazovat zaměstnancům, vidět, v jakém jsou stavu a kdo na nich pracuje. Díky Ganntově diagramu uvidíte jejich návaznost i stupeň dokončení. Trochu se zaměstnanci bojujete? Nyní je budete mít plně pod kontrolou, můžete sledovat jejich harmonogram, vytíženost i zakázky, na kterých pracují. Můžete jim sledovat docházku a také s nimi odsud komunikovat. Komunikovat zde můžete i s klienty, protože AutoCRM může mít i emailového klienta, u klientů si můžete rovněž zobrazovat podrobné informace, obchodní příležitosti a dokonce jim tu hromadně zasílat nabídky a newslettery.

Pokud používáte fakturační program, fakturovat nyní můžete odsud a faktury přehledně evidovat a zobrazovat si v grafech podrobné informace o hospodaření firmy. Je tu správce souborů, můžete zde spravovat reklamní a kampaně a také sledovat, jak se vyvíjí návštěvnost vašeho webu. Můžete plánovat a řídit firmu jako nikdy předtím. Konečně budete pracovat skutečně efektivně, nebudete ztrácet čas a díky důležitým datům můžete snadno řídit propagaci i rozvoj vaší firmy. Tento systém má přehledné rozhraní a pokud vás zaujal, můžete ho zdarma vyzkoušet na AutoCRM.cz.