Itálie už nemusí být jen destinací pro dovolenou, kupte si zde vlastní dům

Itálie už nemusí být jen destinací pro dovolenou, kupte si zde vlastní dům

Když se mluví o nákupu domu v zahraničí a ještě k tomu u moře, mnoho lidí si pomyslí, že si to mohou dovolit snad jen ti nejbohatší. Pravda je taková, že ceny nemovitostí v Čechách šly natolik nahoru, že si za stejnou cenu koupíte krásnou nemovitost v zahraničí. Nemovitosti v atraktivních zahraničních destinacích mají na rozdíl od těch českých alespoň nějakou přidanou hodnotu. Mnoho lidí miluje Itálii, pokud jste si i vy oblíbili tuto zemi, není důvod, proč byste si zde nemohli koupit vlastní nemovitost.

Nabízí se vám italské nemovitosti všeho druhu

Jakou nemovitost byste chtěli v Itálii vlastnit? Toužíte po krásné vile u moře nebo byste raději byt? Možná toužíte po nákupu hotelu, který vám bude vydělávat peníze. Ať už vás láká nákup jakékoliv nemovitosti, je důležité vědět, kde jí můžete vybrat a koupit. K tomu slouží portál https://www.italicahomes.com/cs, kde jsou nemovitosti prakticky z celé Itálie. Můžete si nabídku procházet a objevovat domy, byty, komerční objekty pozemky a farmy. Nemovitosti jsou přehledně rozdělené v kategoriích a s hledáním vám pomůže také filtr, ve kterém si můžete nastavit svá kritéria, od typu nemovitosti až po lokalitu.

Máte nějakou lokalitu, kterou máte obzvláště v lásce? Mnoho lidí zaujaly nemovitosti v Toskánsku (Immobilien in der Toskana). Není divu, jde o jednu z nejpopulárnějších částí Itálie. Nabídka nemovitostí se postupně rozšiřuje, na webu si můžete listovat jako v katalogu a jednotlivé nemovitosti si prohlížet, jdou detailně nafocené a u žádné nechybí cena a podrobné informace. Pokud jste v minulosti snili o domě v Itálii, nyní se tento sen může snadno proměnit v realitu. Když si nějakou nemovitost vyberete, realitní specialisté vám zajistí její prodej. Možná je nejvyšší čas začít bydlet v zemi, kde je o poznání příjemnější život.