Netrapte se ve špatném autoservisu a svěřte auto profesionálům

Netrapte se ve špatném autoservisu a svěřte auto profesionálům

Autoservisů je v tuzemsku tolik, že by bylo těžké je spočítat. Bohužel je množství z nich nekvalitní. Nespokojení řidiči si často stěžují na vysoké ceny, dlouhé čekací doby, neprofesionální jednání nebo nekvalitní služby. Je přitom velmi důležité, aby měl každý motorista svůj autoservis, na který se může spolehnout. Pokud jste se svým autoservisem spokojení a hledáte profesionály, u kterých je klient na prvním místě, zvolte autoservis Hlučín.

Jaké služby vám autoservis Hlučín zajistí?

Jedná se o vysoce kvalitní a moderně zařízený servis, kde pracují zkušení mechanici. Nemusíte se bát vysokých částek za opravy nebo nečekaných výdajů. Když se na servis obrátíte, připraví vám podrobný rozpočet opravy předem a plně vás o všem informuje. Na drobné opravy nemusíte čekat, zajistí vám rychloservis na počkání, stejně tak jako geometrii náprav a plnění klimatizací. Pokud potřebujete svůj vůz připravit na ME a STK, ochotně vám vyhoví. Najdete zde všechny služby, jaké byste mohli od autoservisu potřebovat.

Geometrii náprav vám provedou za pomoci 3D laserové geometrie Hofmann Megaline Ssence 600. Pokud je problém s motorem, zde závadu velmi rychle zjistí. Provádí diagnostiku u benzinových i naftových, osobních i užitkových vozidel. Závadu nejen zjistí, ale také opraví, vymění olej, rozvody, spojky, turbodmychadla i vodní čerpadla. Opraví vám hlavy motorů i chladiče. Samozřejmostí jsou opravy podvozku, od brzd až po tlumiče, pružin, silentbloky, stabilizátory a další. U všech typů vozidel se postarají o výměnu čelního skla. Provádí rovněž karosářské práce, instalaci tažných zařízení, zámků řazení i výfuků. Více informací najdete na webových stránkách autoservisu PneuOk.cz. Servis naleznete na adrese PNEU OK – shop s.r.o., Markvartovická 1416/2, Hlučín.