Tisk vizitek a dalších reklamních materiálů

Tisk vizitek a dalších reklamních materiálů

Vizitky slouží především jako zdroj informací, neboť obsahují jméno či sídlo firmy a kontaktní spojení. Proto se staly nedílnou součástí marketingu mnoha firem, ale také je používají profesionální řemeslníci nebo i mnohé soukromé osoby. K reklamním a propagačním účelům patří také katalogy, letáky, brožury, kalendáře, plakáty a řada dalších předmětů. Firmy mohou ke své propagaci využívat také obálky s vlastním potiskem a hlavičkové papíry. Všechny tyto, ale i jiné reklamní a propagační předměty si můžete nechat vyhotovit v rodinné Abc tiskárně sídlící v jihočeské obci Chotoviny.

Jaké služby Abc tiskárna nabízí?

Zákazníci mají možnost si vybrat z nabídky nejrůznějších polygrafických služeb, které jsou komplexní. Základem kvality a naprostou samozřejmostí této tiskárny je používání kvalitního ale levného ofsetového tisku. Tiskárna používá ofsetový, digitální a velkoformátový tisk, který si zákazníci mohou objednat online na adrese firemního e-shopu. Rovněž kalkulace tisku je pro zákazníky online.

Obálky

Tiskárna provádí na zakázku potisk obálek s okénkem i bez okénka. Firmy či různé instituce tak mohou mít kvalitně potištěné obálky s logem nebo názvem své firmy či úřadu. Na příjemce učiní takto potištěná obálka dobrý dojem. Kvality potisku dosahuje tiskárna díky tiskovým stojům Adast, digitální pak na tiskárně Xerox. Podle požadavku zákazníka vytvoří tiskárna firemní obálky s jakýmkoliv motivem.

Tisk vizitek

Hlavním účelem vizitky je podat základní informaci, to znamená jméno podnikatele nebo řemeslníka, v případě firmy její název nebo i logo, dále adresu, telefon nebo e-mail. Ovšem celkový vzhled vizitky může hodně vypovědět i o jejím majiteli. Proto nabízí Abc tiskárna tisk vizitky na kvalitním papíru a zákazník si může vybrat z několika typů, velikostí a povrchů papíru.

Brožury

Rovněž brožury plní propagační a reklamní účel. Tisk brožury je pro zákazníka méně nákladnou investicí než objemný katalog. Výhodná je brožura se šitou vazbou V1, která se snadno otevírá a poté drží otevřená na žádané stránce.